Kakao+konopie = podwójna dawka radości! 💚

Ziarna kakaowca również zawierają kannabinoidy! Anandamid nazwę zawdzięcza „anandzie”, sanskryckiemu określeniu „szczęście, przyjemność, radość i rozkosz”.
Nie byłabym sobą, gdybym, w tej słodkiej oprawie, nie przemyciła porcji konkretnej wiedzy.😁
👉Anandamid jest jednym z najważniejszych endokannabinoidów, związków wytwarzanych w organizmie, które wiążą się z receptorami kannabinoidowymi ssaków.
🧐Po odkryciu anandamidu naukowcy zaczęli szukać receptorów kannabinoidowych i odkryli, że ludzkie ciało jest nimi wypełnione! Poza tym, że znajdują się w kilku obszarach mózgu, znaleziono je w ośrodkowym układzie nerwowym, sercu, wątrobie, śledzionie, trzustce, skórze, białych krwinkach, narządach rozrodczych oraz w przewodzie pokarmowym i moczowym.
 
👉Anandamid odgrywa rolę w kontroli ruchu, uczuciu bólu i łaknienia. Działa, jako regulator, który utrzymuje mózg i ciało w stanie równowagi, zwanym homeostazą.
 
Dla mnie gotowanie to okazja do świetnej zabawy przy ulubionej muzyce i aromaterapi! Chcesz poczuć ten vibe? Włącz Naaman – I’ alrigt (klik) i odpal Bubble Gum (klik).
Skoro mamy już odpowiedni klimat, pora zabrać się za te kruche cannaciastka!
ciastka konopne
ciastka konopne skład

Przepis na masło konopne znajdziesz tutaj.

Masz już wszystkie składniki?

Dietetyka i suplementacja

Współpraca dietetyczna online

300,00 

Skoro wszystko jest na swoim miejscu – działaj! Pamiętaj, że wszystkie moje przepisy sprawdzą się też w przypadku sensi z THC.

ciastka przepis
🌿System endokannabinoidowy, obecny w organizmie KAŻDEGO człowieka, zapewnia ochronę przed chorobami psychicznymi związanymi ze stresem, leczy stany zapalne i działa przeciwbólowo.
Pobudź swój organizm naturalnymi produktami konopnymi i ciesz się zdrowiem.
 

Jestem ciekawa Waszych wypieków! Podzielcie się doznaniami w komentarzach i oczywiście zaproście znajomych na ucztę! 

 
Wiecej o konopiach w poprzednich wpisach oraz w mediach społecznościowych (klik).
Jeśli podoba Ci się to, co widzisz- zostaw recenzję na Google (klik).
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress